Nejkrásnější nohy v showbusinessu - 1. část

Hodnotit krásu ženských nohou není nic jednoduchého, přesto jsme se o to pokusili. Zamířili jsme přitom do sfér nejvyšších – mezi herečky, modelky, zpěvačky a další celebrity.

Nožky se dají posuzovat nejen podle tvaru, délky, barvy nebo lesku. Zásadní je především jejich proporce vůči celému tělu. Takové krásně rostlé nohy totiž mohou zdůraznit všechna pozitiva, samozřejmě ve spojení s vhodným oblečením a obuví.

Hollywoodské hvězdy mají své stylisty a vizážisty, kteří se o všechno více či méně úspěšně postarají – kromě samotných nohou. S těmi nejkrásnějšími se totiž prostě musíte narodit… Které to tedy (nejen) podle nás jsou? Tady máte prvních pět:

10. Natalie Portman

Natalie už dávno není tou malou holčičkou ze Star Wars, teď patří mezi nejúspěšnější herecké hvězdy. A co dělají takové hvězdy se svýma nohama? Ukazují je celému světu! Můžeme jen doufat, že s tím jen tak nepřestanou.

9. Victoria Beckham

Bývala hvězda Spice Girls byla „za vodou“ ještě před sňatkem s fotbalistou Davidem Beckhamem, ovšem od té doby se z ní stala jedna z nejvíce fotografovaných stylových ikon světa. Bezpochyby na tom mají zásluhu i její nohy.

8. Jessica Alba

Americká herečka se pravidelně umísťuje v žebříčcích nejvíce sexy žen světa, angažuje se v mnoha charitativních organizacích, lobbuje v politice… A ještě ke všemu má nádherné sametové nožky, na které je patřičně hrdá.

7. Cameron Diaz

Při výšce 175 centimetrů sahají její nohy doslova „až na zem“, což nelze přehlédnout. Naposledy například ve filmu Zkažená úča, který téměř celý prochodila v Louboutinkách. Ale sluší jí to i naboso bez podpatků, což dokázala třeba na premiéře pokračování akčního hitu Charlieho Andílci.

6. Heidi Klum

Pokud tuhle původem německou modelku něco proslavilo více, než manželství se zpěvákem Sealem, tak je to její téměř desetiletá spolupráce s módní značkou Victoria's Secret. Jako „andělská modelka“ jen ve spodním prádle s křidélky měla neustále možnost předvádět své předlouhé nožky v punčoškách i bez nich, což nelze neocenit… :-)

Zbývající, tedy první pětici nejkrásnějších nožek celebrit najdete v článku Nejkrásnější nohy v showbusinessu – 2. část.