Nejkrásnější nohy v showbusinessu - 2. část

Žebříček nejkrásnějších nohou světových hvězd pokračuje prvními pěti pozicemi. Herečky, modelky, sportovkyně – která z nich má ty nejkrásnější nožky na světě? V předchozí části jsme vám tvrdili, že Natalie Portman, Victoria Beckham, Jessica Alba, Cameron Diaz a Heidi Klum mají své místo ve spodní části žebříčku jisté. Kdo má tedy podle nás ty úplně nejkrásnější nohy?

5. Paris Hilton

Dědička hotelového impéria patří díky skandálům mezi nejvíce sledované celebrity. Zároveň je jednou z nejlépe oblékaných hvězdy a jen málokdy ji uvidíte v něčem jiném než v minisukni. Takové nohy si obdivné pohledy rozhodně zaslouží!

4. Uma Thurman

182 centimetrů vysoká herečka a bývalá modelka je velkou oblíbenkyní režiséra Quentina Tarantina, což nebude jen tak samo o sobě. Quentinova vášeň pro krásné ženské nohy je všeobecně známá a Uma je v tomto směru vybavená opravdu neuvěřitelně dobře.

3. Maria Šarapovová

Znáte to – celé dny hrajete profesionálně tenis, v noci pak záříte na večírcích, k tomu účinkujete v reklamách a ještě nějaký ten modeling… Ruská tenistka toho zvládá opravdu hodně a její nožky jsou díky sportu vážně téměř dokonalé.

2. Megan Fox

Jak se stát z modelky slavnou herečkou? Stačí si dvakrát zahrát v Transformers Michaela Baye a producenti se o vás začnou prát. Přesně tak to udělala americká kráska Megan Fox, jejíž tetované nožky (a nejen ty) jí už před tím několikrát zajistily umístění v žebříčku nejvíce sexy žen světa, novodobých sexuálních symbolů a tak dále. A my říkáme – proč vlastně ne?

1. Erin Wasson

Nejkrásnější nožky má nejen podle nás Erin Wasson, úspěšná modelka mnoha módních značek, tvář na titulních stranách slavných časopisů, ozdoba celé řady výjimečných reklamních kampaní a také bůh (sic!) Ajax z Řeckem inspirovaného kalendáře Pirelli, který nafotil samotný Karl Lagerfeld.

Možná to není ta nejslavnější celebrita, možná jste na prvním místě čekali někoho úplně jiného, ale s tím už se teď nedá nic dělat :-)