Elektrické vyhřívané boty pro chladné zimní večery

Máte věčně studené nohy? Nedokážete se zahřát ani u rozžhaveného topení? Přivádí vás k šílenství pomyšlení na zimní měsíce? Máme pro vás tip: pořiďte si botu, která vás zahřeje během pár minut!

Když potřebujete zahřát nohy, je dobré si k tomu přizvat pomoc. Ideální je samozřejmě partner – vašim nožkám poskytne masáž, která rozproudí krev a jeho péče navíc zahřeje i u srdce :-) Takové příjemné zahřívání ale většinou nikdy netrvá tak dlouho, jak by vaše promrzlé nohy potřebovaly. Naštěstí existuje pomocník, který se nikdy neunaví a dokáže vás zahřívat třeba celý večer. Elektřina!

Stačí zabudovat hřejivé topné tělísko do prostorného obalu z mikrovlákna a elektricky vyhřívaná bota je na světě. Zasunete do ní studená chodidla, nastavíte teplotu a za chvíli už cítíte příjemné teplo, šířící se vám po celém těle právě od nohou. Není to fantastická představa?

A co víc: ohřívací boty se dají prát v pračce, po nastavené době se samy bezpečně vypnou, na praktickém ovladači lze vybrat několik stupňů teploty a některé modely dokonce umí provádět masáž Šiacu. Zejména to poslední dokáže přivést vaše nožky do ráje!

Elektricky vyhřívané boty značek Domo, Medisana, Imetec, Beurer, Concept, Sanitas a mnoha dalších běžné koupíte v dobrých obchodech a e-shopech s elektronikou. A pokud vám je opravdu zima, můžete si navíc pořídit i vyhřívanou dečku nebo polštář :-)