Erotická masáž nohou a chodidel - 2. část

Příjemné prostředí, tlumená hudba, vzrušující vůně, teplá voda… Připravit sebe i partnera nebo partnerku na smyslnou masáž už umíte. Ale co dál? Nebojte se, nenecháme vás v tom a prozradíme spoustu triků!

Nebudeme dlouho chodit kolem horké kaše – pokud jste ještě nečetli náš úvod do erotických masáží nohou a chodidel, tak to honem udělejte. A pak už se můžete bez obav pustit do té nejkrásnější intimní masáže, která existuje :-)

Mějte nožky pevně v rukou

Začněte uchopením chodidla do jedné ruky a pokračujte plynulým přejížděním dlaní druhé ruky směrem od paty k prstům. Na různých místech můžete kroužit palci a sledovat reakce celého těla.

Dělejte spirálky od středu do stran, poklepávejte, použijte nehty a třeba i lehce škrábejte. Improvizuje, ale pozorně sledujte reakce partnera!

Soustřeďte se také na jednotlivé prsty u nohou – jemně je natahujte, lehce jimi kružte a zkuste stimulovat i meziprstní prostory, většinou to na protějšek zapůsobí velmi eroticky.

Pokud budete pokračovat přes nárty ke kotníkům, lýtkům a kolenům, objevíte další zajímavé erotogenní zóny, nohy a chodidla jsou jimi totiž doslova pokryté. Najdete je všechny?

Nebojte se experimentovat

Při erotické masáži také můžete využívat nejrůznější pomůcky. Něžné hlazení nemusí být pouze rukou, ale třeba kouskem hebké kožešiny nebo sametu, vzrušující pocity dokáže vzbudit i lehoučké ptačí pírko.

Rafinované je také střídání teplot – kostka ledu v kombinaci s horkými rty nebo vlhkým jazykem může stvořit dosud nepoznané pocity.

Zkuste zapojit všechny smysly: šlehačka je klasika, ale co třeba med, javorový sirup nebo rozehřátá čokoláda? Pochutnejte si :-)

Na erotogenní zóny skvěle působí také vibrace! Speciální masážní přístroj asi doma mít nebudete, s úspěchem ho ale můžete zkusit nahradit obyčejným vibrátorem.

Dražší, ale mnohem efektivnější hračky typu Magic Wand, dokáží pomocí silných vibrací na tom správném místě stimulovat organismus velmi rychle a neuvěřitelně příjemně.